Testiranje poznavanja njemačkog jezika - ispiti Goethe-Instituta u Centru za strane jezike

Potreban Vam je međunarodni certifikat o poznavanju njemačkog jezika?
Pristupite testiranju Goethe-Instituta Kroatien u Centru za strane jezike Sveučilišta u Zadru, ispitu kojeg održavaju licencirani ispitivači Goethe-Instituta Kroatien i  primite međunarodni certifikat Goethe-Instituta.
Zadar je, uz Zagreb i Osijek, jedino mjesto u Hrvatskoj gdje možete testirati Vaše znanje njemačkog jezika i dobiti Goethe-Zertifikat priznat u cijelom svijetu kao dokaz poznavanja njemačkog jezika.
Termini testiranja (razine od A1 do C2, uključujući ispite Fit in Deutsch A1 i A2 za učenice i učenike):
•    petak 24. studenoga 2023.
•    subota, 25. studenoga 2023.
Mjesto testiranja:
Centar za strane jezike Sveučilišta u Zadru, J. Bijankinija 2, Zadar
Sve daljnje informacije o početku ispita, rezultatima, pripremnim materijalima, općim uvjetima poslovanja i ispitima za kandidate s posebnim potrebama (osobe s invaliditetom) naći ćete ovdje:
Često postavljana pitanja - Ispiti - Goethe-Institut Kroatien
Ovdje možete okvirno provjeriti Vaše trenutno znanje njemačkog jezika:
Testen Sie Ihr Deutsch - Goethe-Institut Kroatien
Kontakt: pruefungen-zagreb@goethe.de