Početni tečaj katalonskog jezika (razina A1) za studente Sveučilišta u Zadru koji namjeravaju otići na razmjenu u Kataloniju, Valenciju ili na Balearske otoke

Ako studirate na Sveučilištu u Zadru i želite otići na studentsku razmjenu na neko od sveučilišta u Kataloniji, Valenciji ili na Balearskim otocima, imamo sjajnu vijest za vas!
Odjel za hispanistiku i iberske studije Sveučilišta u Zadru, uz potporu Instituta Ramon Llull, nudi besplatan početni tečaj katalonskog jezika u trajanju od 30 sati koji će vam pomoći da steknete osnovna znanja katalonskog jezika i kulture, što će vam itekako biti korisno tijekom vašeg boravka na inozemnom sveučilištu.
Tečaj će se održati tijekom mjeseca lipnja, a zainteresirane osobe mogu se javiti profesorici Amparo Sanz na mail asanzgonz22@unizd.hr.
Radujemo se vašem dolasku!